top of page

Dom Opieki Dla Osób Starszych

 

Nowy standard w opiece nad osobami starszymi.

 

W naszym Domu Opieki „Na Polanie” (koło Maszewa, woj. zachodniopomorskie) dla naszych Pensjonariuszy przygotowaliśmy przestronne, komfortowe pokoje, łazienki wyposażone w sprzęt ułatwiający korzystanie z nich osobom starszym i niepełnosprawnym, salon wypoczynkowy , kącik biblioteczny z różnorodną ofertą książkową oraz prasą, jadalnię z dużym rodzinnym stołem.

 

Dom Opieki otoczony jest ogrodem, po którym można bez przeszkód spacerować, odpoczywać w cieniu lub wygrzewać się w słońcu; przepiękny śpiew ptaków z okolicznego parku nastraja pozytywnie naszych Domowników.

Pensjonat dzięki swej lokalizacji posiada unikalny klimat polskiej wsi.

 

Nad bezpieczeństwem naszych Pensjonariuszy czuwa profesjonalny zespół składający się z lekarza, ratowników medycznych, troskliwych pielęgniarek, doświadczonych rehabilitantów i opiekunów będących do ich dyspozycji oraz zawsze gotowych do pomocy.

Dom Opieki „Na Polanie” przyjmuje zarówno osoby zdrowe fizycznie jak i cierpiące na różne schorzenia związane z wiekiem , opiekujemy się także osobami leżącymi , posiadamy niezbędne specjalistyczne wyposażenie pokoi - w pełni elekrtyczne łóżka firmy STIEGELMEYER wraz z systemem przeciwodleżynowym REVITA , wózki transportowe VERMEIREN z pełną regulacją , nasze łazienki umożliwiają komfortową kąpiel osobom z problemami w poruszaniu się i dla zapewnienia bezpieczeństwa posiadają ograniczniki temperatury oraz baterie termostatyczne .

DYSPONUJEMY WOLNYMI MIEJSCAMI W NOWEJ CZĘŚCI OŚRODKA

Postaw na lepszą opiekę.
bottom of page